Silkroad Online Özellikler

1.849 GörüntülenmeÖzellikler Silkroad Online, bir MMORPG oyunu olması nedeniyle 7. Yüzyılın İpek Yolu ticaretini tekrar canlandırmak için tasarlanmıştır. 1. Fantastik Dünya Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının Karşılaşması Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının Karşılaşması Batı Avrupa, Doğu Çin ve Yeni İslam fantastik dünyalarını kapsayan Silkroad Online Çin, İslam ve Avrupa’nın eski kültür ve efsaneleri üzerine kurulmuştur. […]
Publish Date
Temmuz 4, 2020
Categories
Read Time
4 minutes
1.849 Görüntülenme

Özellikler

Silkroad Online, bir MMORPG oyunu olması nedeniyle 7. Yüzyılın İpek Yolu ticaretini tekrar canlandırmak için tasarlanmıştır.

1. Fantastik Dünya

Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının Karşılaşması
Doğu ve Batı Fantastik Dünyalarının Karşılaşması Batı Avrupa, Doğu Çin ve Yeni İslam fantastik dünyalarını kapsayan Silkroad Online Çin, İslam ve Avrupa’nın eski kültür ve efsaneleri üzerine kurulmuştur.

2. Görev Sistemi

Bölüm odaklı görev sistemi
Bölüm odaklı vazife sistemi
Bölüm planlı senaryolar arka planda Xiyou Ji, Bin Bir Gece Masalları ve Yunan mitolojisi şeklinde birçok ülkenin mitoloji ve efsanelerini esas alarak yazılmıştır. Oyuncular büyülü halıyla uçarken, Akdeniz akşam güneşini izlerken veya Huang He Nehrini geçerken biçare bir şekilde hayaletlerle savaşırken görebilirsiniz. Bu senaryo çeşitliliği yardımıyla, tek benlik bir oyun seyretme hissini veren, her defasında benzersiz bir görevin tadını çıkarabilirsiniz.

3. Çeşitli Halklar

Çeşitli halk örgütlenmeleri
Çeşitli halk örgütlenmeleri
Tanıdık ailelerin bir araya gelmiş olduğu genel guild odaklı halkların ötesinde, halkı çeşitli nesnelere gore örgütlemek mümkündür. Halk örgütlenmeleri arasında vaha çevresinde bir araya gelen şehir halkı, takas ticaretiyle uğraşan tüccar grubu, hırsız oyuncuların bir araya gelmiş olduğu hırsız guildi ve adaleti sakınan avcı guildi yer alır. Çeşitli halkların karşılaşması, heyecan verici güç gösterisi senaryoları ortaya çıkarır.

4. Beceri Sistemi

Benzersiz ve yeni yetenek sistemi
Benzersiz ve yeni yetenek sistemiSu üstünde izlemek için uçarak yürüme yeteneğini kullanan ve hareket ederken arkalarında iz bırakan Çinli karakterlere benzer biçimde, Avrupa’ya ilişkin karakterler Zeus veya Apollo benzer biçimde Yunan tanrılarının gücünü kullanırken İslami karakterler de piyasadaki mevcut oyunlarda hemen hemen görülmemiş yeni ve benzersiz bir beceri olan lamba cinlerini istedikleri biçimde test edebilmektedir

5. Gerçek Aksiyonlu Savaş Sistemi

Gerçekçi ve doludizgin aksiyon savaşları
Gerçekçi ve doludizgin aksiyon savaşları
Kesme ve ani dönüş benzer biçimde Çinlilerin zincirleme saldırı becerilerinden yararlanarak, aksiyon oyunlarına benzer ölçüde süratli oyun ilerlemesiyle savaşlar gereksiz yere uzamaz, karakterin hızı inanılmaz efektlerle artar. Kesintisiz aksiyon keyfiyle coşku verici savaşların keyfini çıkarın.

6. Dünya bir Film Hissi Veriyor

Film benzeri sunum
Film benzeri sunum Uzaktan yaklaşan canavarlar, tozu dumana katarak koşan hırsızlar, duman sebebiyle önünüzü göremediğiniz ormanlar, tamamen görülmemiş malzemelerle dolu tehlikeleri zindanlar ve tam ay tutulmasına benzer naturel ortamlar sayesinde mükemmel bir dünyanın önünüze serildiğini bu oyunda direkt görebilirsiniz.

7. Nefes Kesen Dinamik Animasyonlar

Daha gerçekçi karakter animasyonları
Daha realist karakter animasyonları Rüzgar yönünde itilme veya sürüklenme efektleriyle oluşturulan naturel hareketler yardımıyla daha çarpıcı hareketler sunulurken, bir taraftan da Dinamik Animasyonla oyuncunun tüm hareketleri kontrol edilir. Harmanlanmış hareket tekniklerini kullanan karakter odaklandığında, bu tekniklerle hareket esnasında cenk meydanını sallayan eşzamanlı eylemler gerçekleştirilebilir; aksiyonlar o kadar gerçekçi ki, karakterin insanları taklit ettiğini görebilirsiniz.

8. Gelişmiş arabirim sistemi

Daha huzurlu oyun ortamı
Silkroad arka planı Çin’den Avrupa’ya kadar uzanmaktadır. Silkroadu bağlayan geniş haritalara veya zindan haritalarına rağmen savaşlar içinde yükleme gecikmesi yaşanmaz. Buna ek olarak, Silkroad Online kullanıcılara oyuncunun fare ve klavyeyi kullanarak tam olarak test edebileceği oyundaki çeşitli becerileri barındıran en kullanışlı arabirimi sağlar.

My Blog

Related Articles

Leave an Opinion

Your email address will not be published. Required fiels are marked *