Joymax Güvenlik Önlemleri

1.844 GörüntülenmeSahip olduğunuz hesap değerlidir. Hesap bilgileriniz korumayı öğrenmek için aşağıda kılavuzları uygulayabilirsiniz. Joymax oyuncuların iyi mi güvende olacağını öğretmeyi arzulamaktadır. Bir hesabı kaybetmek çoğunlukla art niyetli kişiler tarafından kaynaklanmaktadır. Oyuncu hesap bilgilerini girerek,program yükleyerek ve oyuna girerek aldatılabilir. Hesap Bilgileri Parolanız kompleks ama hatırlanabilir olmalıdır. Şifreniz herhangi bir kelime ve dilediğiniz sayılar kombinasyonundan oluşabilir. […]
Publish Date
Temmuz 4, 2020
Categories
Read Time
5 minutes
1.844 Görüntülenme

Sahip olduğunuz hesap değerlidir. Hesap bilgileriniz korumayı öğrenmek için aşağıda kılavuzları uygulayabilirsiniz. Joymax oyuncuların iyi mi güvende olacağını öğretmeyi arzulamaktadır. Bir hesabı kaybetmek çoğunlukla art niyetli kişiler tarafından kaynaklanmaktadır. Oyuncu hesap bilgilerini girerek,program yükleyerek ve oyuna girerek aldatılabilir.

Hesap Bilgileri

Parolanız kompleks ama hatırlanabilir olmalıdır.

Şifreniz herhangi bir kelime ve dilediğiniz sayılar kombinasyonundan oluşabilir.
En azca 8 karakter kullanın. Tahmin etmek kolay olmamalı veya sözlükte bulunmamalı. Tabii ki, bir şifre unutma benzer biçimde büyük bir sıkıntı olduğundan, unutmamanız için size özel bir şifre yaratmanız gerekir.

Joymax çalışanları (GameMasters, Forum Admin ve Moderatörler, İletişim Destek Temsilcileri ve diğerleri) ASLA oyunda şifre, e-posta veya diğer bilgilerinizi sormayacaklardır.
Eğer Joymax için çalıştıklarını iddia ediliyorsa lütfen bize onları bloke etmek için rapor edin. Web sitesinin doğru internet adresi olup olmadığını test edin. Şüpheniz olduğunuzda Joymax web sayfasını giriş yapınız.

Kimseye ve hiç bir şeye güvenmeyin.

Bazı insanoğlu Joymax personelini öykünmek etmeye çalışıyorlar. Sağduyulu olun ve kendinize sorun dolandırıcıların hesabınıza ulaşmak için size ne sormak zorunda olduğunu.
Eski arkadaşlar ve güç tesviye hizmetleri bir müddet sonra hesabınıza erişim kazanabilir.

Dolandırıcılığa karşı dikkatli olun.

Unutmayın ki dolandırıcılar hesabınıza ulaşmak için sizin şahsi bilgilerinize haiz olmak ihtiyacındadır. Her zaman dolandırıcılara karşı şahsi bilgilerinize ulaşamamaları için hazırlıklı ve tetikte olunuz.

Başkasının bilgisayarını kullanmayınız.

Başka birisinin bilgisayarında oynamak (internet kafe benzer biçimde) hacklenme riskini arttırır. Eğer başka bir bilgisayarda oynamanız gerekiyor ise hacklenmiyeceğinizden güvenilir olunuz. Ayrıca, bilgileriniz ile alakalı herhangi bir iz bırakmayın.

İllegal program kullanımı

İllegal program nedir?

Herhangi bir yazılım veya eş zamanlı çalışan uygulama, devralma veya kısmen yada tamamen oyun insan kullanıcı olarak oynama amacı ile Silkroad Online oyun istemcisini yerini alma.

Hiçbir vakit üçüncü parti yazılım indirme.

Bu programlar genellikle virüs veya hesap bilgilerinizi tehlikeye koyacağınız keylogger ile birlikte geliyor Hiçbir vakit Silkroad Client ile yan bir program kullanmayın. Oyunumuzun herhangi bir üçüncü program ile çalıştırılmasına gereksinim yoktur. Bu programların resmi olduğunu ve birçok oyuncunun kullandığını söyleyenler ancak marketing taktiği yapmaktadır.

Hesabınız kalıcı olarak bloke edilecektir.

Bizim anti-hack programımız multi-client veya 3. Parti yazılımlar her türlü Clientless gibi yasa dışı bir programı kullanıyorsanız otomatikman algılar. Hesabınız bloke olur, ve hiç bir şekilde kısıtlama kaldırılmaz. illegal programları kullanmak herkes için kötüdür Botlar ve hack tüm MMO online oyununların dengesine zarar verir. “Ne olmuş yani,kullandığım ancak bir progam” diye düşünebilirsiniz. Bu düşünce adil değildir ve diğer oyunculara oyundan zevk aldırmamaktadır. Dikkat! Game Master’lar sizi izliyor.

Diğer kişisel bilgileriniz risk altındadır.

Eğer virüs veya Truva atları bilgisayarınıza bulaşmış ise, banka detayları benzer biçimde bütün öteki kişisel bilgiler, kredi kartı verileri, aile resimleri, işletme belgeleri ve diğer gizli saklı verilere ulaşılabilir. Bu tür programlar bilgisayarınızın çökmesine ve tüm dosyaları silinmesine niçin olabilir. Bu durum hüviyet hırsızlığına açıktır.

Spyware / Keylogger

Spyware Nedir?
Bu yazılım, web üzerinden çoğu zaman bir bilgisayara kullanıcının bilgisi olmadan yüklenir ve başka bir bilgisayara kullanıcı hakkındaki bilgi göndermek için kullanılır.

Keylogger nedir

Keylogger ( keystroke logger) bir kişiye gizlice bilgisayarınızın tüm faaliyetlerini takip etmek yöntemiyle otomatik olarak e-posta yada FTP günlüklerini göndermeyi elde eden bir programdır. Aktiviteleri,dosya operasyonlarını, tuş vuruşlarını, kullanıcı adlarını, şifreleri, online sohbet, ekran görüntüleri vb dosyalar,günlükler,ziyaret edilen web sitelerinin bilgileri ve mail detayları düzenli aralıklarla gönderir.

Nasıl keylogged oldum?

Spyware ve keystroke genellikle kullanıcı eylemlerini (dosya yükleme ve indirme) etkiler. Bu nedenle,herhangi bir şüpheli dosyayı indirmemek en güvenli yoldur. Ayrıca, tertipli olarak virüs yada casus yazılım ile bilgisayarınızı tararatın. Joymax,anti-virüs ve anti-casus yazılımı yüklemenizi öneri eder. Bu programların bilgisayarınızda yüklü olması en zararı dokunan tehditleri engeller. Unutmayın ki anti-virüs ve anti-casus iki farklı yazılımdır ve bilgisayarınızı korumak için gereklidir. Sık sık yazılımlarınızı güncelleyiniz. İnternet tarayıcıları ve aşı programları virüsler yada dolandırıcılığı arttıran müsait güncelleme tipleridir. Yeni hack ve virüslerden korunmak için yazılımlarınızı çoğunlukla güncellemelisiniz.

My Blog

Related Articles

Leave an Opinion

Your email address will not be published. Required fiels are marked *