Silkroad Grafik Kimdir?

Silkroadgrafik.com 2019 yılında Silkroad Online oyunun projelerine katkı sağlamak ve geliştirilebilir projeler ile dijital grafik tasarım hizmetlerine yön vermek amacı için kurulmuştur. Ekip üyelerinin aksine bireysel olarak kurulmuş bir grafik tasarım websitesidir.

Kurucusu Halil Çayır olmakta ve tasarımları geçmiş deneyimler ile harmanlayarak hizmet sunmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar hizmet verdiğimiz süreçte, verilen hizmetlerin %85’lik kısmını ücretsiz olarak forumlara, tasarım sitelerine ve portal adreslerine dağıtmış bulunmaktayız. Silkroadgrafik.com adresi kurulduğu andan itibaren ücretsiz olarak sunulan tasarımlarımızı kaldırarak tasarımlarımızı ücret dahiline yansıtmak zorunda kaldık. Buna sebep olan en başlıca sebeplerden bazıları bizler tarafından ücretsiz olarak satılan tasarımları, müşteri kitlelerine ücret dahilinde satıyor olmalarıdır. Bu ve bu gibi türevi sebeplerden dolayı silkroadgrafik.com alan adresinde ücretsiz tasarımlar tamamen kaldırılmıştır. 

2019 tarihinden itibaren (Huzrec, Hc4188 ve Halilc418) username’e sahip olan forumlar, portallar, kişisel siteler veyahut kurumsal şirketlere telif bildirimi sunularak görsellerimizi, dosyalarımızı ve diğer tüm içeriklerimizi kaldırmış bulunmaktayız.

Silkroad Grafik Ekibi

Silkroadgrafilk.com ekibi olarak bireysel sunum sağlamaktayız. Geçmiş domain adresimizde verdiğimiz hizmet süresince 2 kişilik ekip olarak hizmetlerimize devam etmekydik. Silkroadgrafik.com kuruluşu bireysel bir sunum websitesidir.